Urokliwa nieruchomość do sprzedaży

Dom1

Oferta

Budynek mieszkalny wolnostojący, urokliwy, o ciekawej architekturze wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Znajduje się w miejscowości Siekierczyn oddalonej o około 8 km od Lubania i 17 km od Zgorzelca. Dom poniemiecki, dwukondygnacyjny ze strychem, niepodpiwniczony, wybudowany z cegły. Dach dwuspadowy, kryty dachówką. Na parterze znajdują się 3 pokoje, łazienka, oraz 2 pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze: 3 pokoje, kuchnia oraz pomieszczenie gospodarcze. Okna w pomieszczeniach PCV. Powierzchnia ogólna około 140 m2. Wysokość pomieszczeń 2,10 m. Drzwi wejściowe do budynku metalowe, na zaplecze budynku – drewniane, wewnętrzne do poszczególnych pomieszczeń – drewniane. Ogrzewanie: kocioł na paliwo stałe. Budynek wyposażony w następujące instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną. Na posesji znajdują się również budynki gospodarcze.

Nieruchomość położona w samym sercu Siekierczyna, w sąsiedztwie sklepu, kościoła, świetlicy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Ogrodzona: od frontu ogrodzenie metalowe kute na podmurówce oraz żywopłot.  Starannie zagospodarowana. Kształt działki – nieregularny trapez. Powierzchnia ogólna 800 m2.

Cena wynosi zaledwie 179 000 zł.

 

Dla zainteresowanych klientów CENA DO MIŁYCH NEGOCJACJI! :)

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację!!!

 

Klientom zapewniam pełną obsługę transakcji oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu.

Informacje

  • KategoriaDomy
  • Data09/2017
  • Cena179 000,00
  • Powierzchnia140 m2
  • Ilość pokoi6

Informacje prawne

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny. Klientom zapewniam pełną obsługę transakcji oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Beata Stołecka, licencja zawodowa nr 9225.