Klimatyczne mieszkanie do sprzedaży

Mieszkanie

Oferta

Do sprzedania piękne, klimatyczne, rozkładowe mieszkanie w starym budownictwie, znajdujące się na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. Mieszkanie o powierzchni 128 m2 składa się z czterech niezależnych, dużych pokoi, kuchni, przestronnego przedpokoju, spiżarki, łazienki, wc. Wszystkie pomieszczenia zostały gruntownie wyremontowane. Wykonano nowe tynki, gładzie, instalacje oraz podłogi. W pomieszczeniach obniżono sufity. Wymieniono stolarkę okienną. Ozdobą mieszkania jest piękny piec kaflowy w salonie. Spełnia on nie tylko funkcję dekoracyjną. W chłodne dni zapewnia w mieszkaniu przyjemną temperaturę. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon, który zapewnia idealną przestrzeń wyciszenia, po całodniowej gonitwie. Mieszkanie jasne i ciepłe. W łazience na podłodze i ścianach położono glazurę oraz zamontowano narożną wannę oraz kabinę prysznicową. W podłodze zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Do lokalu przynależą trzy pomieszczenia przynależne - piwnice.
Ogrzewanie lokalu - kocioł gazowy, dwufunkcyjny. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja, w cichej części miasta, blisko centrum. W najbliższym sąsiedztwie przedszkola, żłobek, szkoły (podstawowa i gimnazjum), sklepy, urzędy. W pobliżu tereny spacerowe, Park na Kamiennej Górze z kortem tenisowym oraz placem zabaw dla dzieci. Zaletą mieszkania są niskie koszty jego utrzymania. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wraz z funduszem remontowym wynosi ok 450 zł.
W kamienicy kompleksowo wyremontowano dach, na klatce schodowej wymieniono instalację elektryczną oraz okna.

Istnieje możliwość nabycia garażu oraz działki pod budowę garażu.

Klientom zapewniam pełną obsługę transakcji oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu.

Zapraszam na prezentację!
Pośrednik odpowiedzialny za realizację umowy Beata Stołecka licencja nr 9225. Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego lecz ma charakter informacyjny.

 

 

Informacje

  • KategoriaMieszkania
  • Data09/2017
  • Cena279 000
  • Powierzchnia128 m2
  • Ilość pokoi4

Informacje prawne

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny. Klientom zapewniam pełną obsługę transakcji oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Beata Stołecka, licencja zawodowa nr 9225.