Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań, ul. Krzywoustego

Oferta

NOWA NIŻSZA CENA!!!
Na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze o powierzchni 61,1 m2.  Mieszkanie ciepłe, jasne, rozkładowe, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc. Dodatkową powierzchnię stanowi obszerny balkon, który może zapewnić idealną przestrzeń wyciszenia na powietrzu po całodniowej gonitwie. Okna PCV. Ściany: w pokojach malowane farbą emulsyjną; podłogi pokojach: – panele, wykładzina podłogowa, płytki PCV; w przedpokoju i kuchni – płytki ceramiczne; ściany w przedpokoju: do wysokości 1,5 m – boazeria, powyżej – farba emulsyjna, podłoga – płytki ceramiczne; łazienka: na podłodze i na ścianach – płytki ceramiczne, wc: - na podłodze i do połowy wysokości ścian: płytki ceramiczne, powyżej farba emulsyjna. Stan techniczny lokalu – dobry. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,7 m2. Ogrzewanie miejskie. Budynek ocieplony dzięki czemu są zwroty.  Klatka schodowa czysta, miejsca parkingowe blisko budynku. Mieszkanie wymaga odświeżenia i własnej aranżacji.

Doskonała ekspozycja i lokalizacja!!!!
Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu, niezbędnej dokumentacji, sprawdzenie zdolności kredytowej.

Zapraszam na prezentację!

Pośrednik odpowiedzialny za realizację umowy Beata Stołecka licencja nr 9225. Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego lecz ma charakter informacyjny.

Informacje

  • KategoriaMieszkania
  • Data09/2017
  • Cena143 000 zł
  • Powierzchnia61,10
  • Ilość pokoi3

Informacje prawne

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny. Klientom zapewniam pełną obsługę transakcji oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Beata Stołecka, licencja zawodowa nr 9225.