ponikowo123

Oferta

 

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 27 m2. Znajduje się w centralnej części Lubania. Położona na czwartym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju.  Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,3 m2.  Mieszkanie ciepłe, jasne. Okna z PCV. Z pokoju przejście do kuchni. Możliwość zrobienia otwartej kuchni z połączenia kuchni z pokojem.
Ściany: w pokojach, kuchni, przedpokoju malowane farbą emulsyjną; w łazience – płytki ceramiczne;  podłogi: pokojach, przedpokoju – panele; w kuchni i łazience – płytki ceramiczne. budynku. Składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju.  Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,3 m2.  Mieszkanie ciepłe, jasne. Okna z PCV. Z pokoju przejście do kuchni. Możliwość zrobienia otwartej kuchni z połączenia kuchni z pokojem.
Ściany: w pokojach, kuchni, przedpokoju malowane farbą emulsyjną; w łazience – płytki ceramiczne;  podłogi: pokojach, przedpokoju – panele; w kuchni i łazience – płytki ceramiczne.
Mieszkanie wymaga odświeżenia i własnej aranżacji. Ogrzewanie miejskie.
Na życzenie nabywcy w mieszkaniu mogą pozostać wybrane elementy jego wyposażenia; w kuchni – meble kuchenne z kuchenką gazowo – elektryczną, lodówką, w przedpokoju – szafa, w łazience pralka. 
Klatka schodowa czysta. Budynek po remoncie elewacji. W okolicy budynku miejsca parkingowe. Opłaty to ok. 250 zł miesięcznie.
Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w okolicy najważniejsze urzędy, banki, kościoły, szkoły, przedszkole, żłobek, basen, sklepy.

Informacje

Informacje prawne

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny. Klientom zapewniam pełną obsługę transakcji oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu.

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Beata Stołecka, licencja zawodowa nr 9225.